nl

Gelicentieerde drone piloten

Ontmoet ons team!

Wij zijn Slipstream Drone Video, een team gepassioneerde piloten en videomakers die geen uitdaging uit de weg gaan.

Drone piloten
Onze gepassioneerde (FPV) dronepiloten hebben meer dan 10 jaar ervaring in video en RC. Daarnaast zijn ze gelicentieerd in de OPEN A1-A2-A3 en SPECIFIC categorie waardoor ze veilig en legaal op bijna alle plaatsen vluchten kunnen uitvoeren. Indoor of outdoor, in 't stad of in de bergen, wij zorgen voor de juiste vliegvergunning voor jouw project.

Camera & editing
Wat ons onderscheidt? Bij Slipstream boek je niet zomaar een drone piloot. We beschikken over onze eigen camera operators en editors. Hierdoor kunnen we volledige producties uitwerken van A tot Z. Vergeet de moeilijke planning met meerdere partijen. Of je nu op zoek bent naar een FPV drone tour video of een afgelikte bedrijfsfilm, wij zijn jouw one-stop shop!

Ontmoet ons team!
Ontmoet ons team!
Ontmoet ons team!
Ontmoet ons team!
Ontmoet ons team!
Met cookies werkt deze website vlot en kunnen we u inhoud op maat tonen. Als u verder surft of op "Ja, ik accepteer cookies" klikt, dan aanvaardt u deze cookies. Meer informatie